İstasyon Mah, 1460 Sk. No:17 Gebze/Kocaeli

0(262) 655-22-00

info@aykon2.com

İletişim

İstasyon Mah, 1460 Sk. No:17
Gebze/Kocaeli

0(262) 655-22-00

info@aykon2.com

logo

Hakkımızda

Aykon, devamlı büyüyen ve gelişen otomotiv pazarında, yetişmiş uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran, güvenilir ve kaliteli hizmeti en önemli prensip kabul ederek sizlere Toyota çatısı altında sıfır ve garantili 2.el araç satışı,sigorta,servis ve yedek parça alanlarında hizmet vermektedir.

Bir çok markada sayısız başarıya imza atmış firmamız , günümüzde faaliyetlerine Gebze Toyota plaza Aykon olarak devam etmektedir.

Devamı

İletişim

  • İstasyon Mah, 1460 Sk. No:17 Gebze/Kocaeli
  • 0(262) 655-22-00
  • info@aykon2.com

Hakkımızda

Aykon Otomotiv 1973 yılında kurulan, 49 yıllık ticari hayatında bir çok marka ile işbirliği içerisinde bulunduğu faaliyetlerinde önemli başarılara imza atarak, 2018 yılından itibaren Kocaeli ilinin Gebze ilçesinde Toyota markası için tasarlanmış 8000m2 kapalı, 1500m2 açık tesisi ile hizmet vermektedir. Plazamız ‘’sıfır satış, 2. El satış, servis, yedek parça ve sigorta acenteliği’’ hizmetimizi tek çatı altında, yetişmiş uzman kadromuz ile birlikte ‘’koşulsuz müşteri memnuniyeti’’ ilkesi kapsamında ‘’yüksek kalite, ileri teknoloji ve güvenilirlik’’ prensipleri ışığında çalışmalarını sürdürmektedir.

Vizyon ve Misyonumuz

Hizmet sağladığımız tüm birimlerimizde, müşterilerimizin hayallerini şekillendiren ve ihtiyaçlarını zevke dönüştüren ulaşım ürünleri ve hizmetlerinin en iyi ve en büyük sağlayıcısı olmak.

Güvenilir, şeffaf, hızlı ve kaliteli hizmet sunarak, yenilikçi, yaratıcı ve rekabetçi yapımız ile sürekli büyüyoruz. Farklı kültür, inanç ve yeteneklere saygı duyarak, çevresel sürdürülebilirlik için çalışıyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyetini, kurumsallığı ve profesyonelliği ilke edinerek ilave iş olanakları ile istihdam oluşturmak olmazsa olmazımız.


Sizler ile birlikte artık büyük bir aile olduğumuz bu yolculuğumuzda, talepleriniz doğrultusunda özel çözümler geliştirmek ve sunmak firmamızın en önemli hedefidir. Plazamızı ziyaret ederek veya arayarak bizlerden her konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.